2016 Akrep Burcu Yorumları

2016-akrepAKREP BURCU ANNELERİ

Bonkör, annelik içgüdüsü çok kuvvetli, kibardırlar. Hisleri çok kuvvetlidir. Gizli olan her şeyi çabuk öğrenirler. Onlardan bir şey saklamak çok zordur. Akrep Burcu anneleri olan çocuklar, içgüdülerine güvenmez ve savunmacı olurlar. Ama bir yandan da Akrep anneleri, çocuklarına yaratıcılık, disiplin ve hayat oyununu nasıl oynaması gerektiğini öğretir. İmkansıza olan aşkı gösterirler. Eşek şakaları yapmaya bayılırlar.

AKREP BURCU BABALARI

Sessiz savaşçılardır. Asla hafife alınacak veya yok farz edilecek birisi değillerdir. Her zaman etrafı kolaçan ederler. Her şey hakkında bilgisi vardır. Sır küpüdürler. Yalnız yaşamayı severler. Çok coşkuludurlar. Huzursuz yapıya sahiplerdir. Çok çekicidirler. Anti sosyaldirler. Devamlı çelişki halindedirler. Cinselliği çok yüksektir. Hayırseverlerdir. Araştırmacıdırlar. Karşısındaki kişilere çok değer verirler. Kontrol edilmeyi ve yönetilmeyi hiç sevmezler. Mahremiyete çok önem verirler, özgürlüğüne düşkündürler. Bakışları çok güçlüdür. Takip etme yetenekleri vardır. Cesaretlidirler. Dürüstlük içgüdüleri vardır, sahte ile gerçeği kolayca ayırabilirler. Doğaya karşı saygılıdırlar. îş konusunda burunları iyi koku alır. İnsanlar hakkındaki hisleri çok kuvvetlidir. Yaşama arzusu ile doludurlar.

AKREP BURCU ÇOCUKLARI

Akrep çocukları için en uyumlu anne Akrep ve Başak, en uyumlu baba ise Yengeç ve Balık Burcu’dur. Bu çocuklar Zodyak aleminin en yoğun duygularına sahiplerdir. Çok iyi sır tutarlar. Dedektif gibi araştırmacıdırlar. Bulmaca türü şeyleri çok severler. Gizemli kitaplara bayılırlar. Çok duygusallardır. Güçlü ve aynı zamanda öfkeli çocuklardır. Nadiren hasta olurlar. Hasta olsalar da hızlıca iyileşirler. Acı eşikleri çok yüksektir. Enerjilerini hem fiziksel hem zihinsel kullanmalarını sağlamak gerekir. Çok tutkuludurlar. Kızdıklarında mutlaka intikam almaya çalışırlar. Çok inatçıdırlar. İnsanlara güven duymak isterler.

Ciddi, dikkatli, gıdıklanmayı sevmeyen, koşulsuz sevgi ihtiyacında olan, kendi koşulları çerçevesinde sevgiye ve kucaklanmaya ihtiyaç duyan çocuklardır. Su ile oyun oynamayı severler. Anne-babalarıyla birlikte şekiller ve renkler içeren oyunlar oynamaya bayılırlar. Eğlenceli keşifler yaparlar, büyüdükçe duyarlılaşırlar. Somurtkan ve inatçıdırlar, “hayır” demeyi severler. Geç konuşurlar. Cinsellik ve ölüm hakkında garip sorular sorarlar. Dürüst ve sorularına uygun cevaplar isterler. Gerçekten sevildiğini bilmek isteyen, sarılmak istendiğinde önce itmeye çalışan, kurallara ve disipline ihtiyaç duyan ve onaylanmayı isteyen çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Akrep Burcu çocukları bu yıl gündelik hayatlarında duyarlılık konfor ve güvenlik oluşturacaklar. Çok enerjik olacaklar ve aynı zamanda okul hayatlarında güçlü ilerlemeler yaşayacaklar. Yeni adımlar, yeni aktiviteler içerisinde olacaklar, sosyal becerilerinde önemli gelişmeler sağlayacaklar. En büyük güçleri zihin ve akılları olacaktır. Yazdan sonra çok daha şanslı, mutluluk dolu, yeni adımlar atacaklar. İnsanlara ve çevreye duyarlılıkları daha çok artacak, sezgileri özellikle gelişecektir. Yeni arkadaşlar edinip birlikte sosyal aktiviteler içerisinde çok fazla eğlenebilecekleri zamanlar geçirecekler. Grup faaliyetlerinde çok başarılı olacaklar. Aileleriyle duygusal anlamda olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Bu yıl onlar için hiçbir olumsuz oluşum yok, yeni ve büyük etkiler yaşayacakları rüya gibi bir dönem olacak. Hayattan daha fazla tatmin sağlayacaklar. Hem ilişkilerde hem de kariyerlerindeki profesyonel girişimlerde, yarar görecekleri gelişmeler yaşayacaklar. Koydukları her hedefe ulaşacaklar. Bu yıl dileklerin kabul olacağı bir yıl olacak onlar için. Ay ve güneş tutulmalarının büyük yararını görecekler. Sezgileri ve psişik becerileri çok fazla gelişecek.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>