2016 Aslan Burcu Yorumları

2016-aslanASLAN BURCU ANNELERİ

Düzenli, neşeli, kadınsı ve yetenekli kişilerdir. Tam anlamıyla bir kadın olsalar da, erkek işlerini de çok iyi becerirler. Güçlü bir kadın rol modelidir. Çok sevecen, sıcak, güçlü, dirençli, evini, işini kolay idare eden, her zaman olumlu tutumu olan kişilerdir. Asil bir görünüşleri vardır. Çocukları hayran olduğu kadar, çocuklarının arkadaşları da hayrandır bu annelere. Çünkü sıcak, sükseli ve dostanedir herkese karşı. Çocuklarına karşı sevecen ve  destekleyicidirler.

ASLAN BURCU BABALARI

Şefkatli, koruyucu, güçlü, sevgi ve destek yansıtan, çok çekici, kendine hayran, kendi yaptığı hataları çocuklarının yapmasını istemeyen kişilerdir. Neşeli, iyimser, terbiyeli, dikkatli ve gururludurlar. Güçlü bir kimlik duygusuna sahiptirler.

ASLAN BURCU ÇOCUKLARI

Aslan burcu çocukları için en uyumlu anne Aslan ve Balık, en uyumlu Baba ise Yay ve Koç Burcu’dur. Aslan Burcu çocukları saygılı, onurlu, açık kalpli, sıcak ve vericidirler. Fark edilmeye ihtiyaç duyarlar. Gerekli şekilde övülmesi gerekir. Oyun arkadaşları ya anne-babası ya kardeşi ya da tek bir arkadaşı olsun isterler. Genellikle eğlenceli ve harika fikirleri var olan çocuklardır. Kral ve kraliçe gibi konfor ve lüks talep ederler. Başarılı rolleri denemeyi severler. Neredeyse her şeyi yapmak isterler. Kendilerinden çok emindirler. Yanlış yapmayı ve yapılmasını hiç sevmezler. Her zaman yanlış hareket etseler de korunmayı beklerler. Eleştiriyi sevmezler. Çok güçlü egoları vardır. Bencildirler. Bir Aslan çocuğunun paylaşmayı öğrenmesi gerekir. Ailede kardeşleri arasında en çok Aslan zorlayıcıdır. Her şeye hakim olmasına karşı dikkatli olunmalıdır. Aslan çocukları; sevgi dolu, genellikle çok sağlıklı, eğlenceli, sevimli, ilgi odağı olmaktan hoşlanan, fiziksel ve duygusal olarak güçlü, keyifli, bol kahkaha atmayı seven, görsel ve işitselliği çok fazla, fiziksel temasa ihtiyaç duyan, çok sevilmek ve övülmek isteyen çocuklardır. Uyanık, meraklı, onaylanma ihtiyacı duyan, sosyal, sınırlandırılmaktan pek hoşlanmayan, cömert, taklit yeteneği yüksek, abartılı, bazen huysuz, kaprisli, lider ruhlu, yetişkinlerle oynamayı seven, hızh ve zeki kişilikli çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Aslan çocukları için bu yıl sürpriz dolu. En şanslı zamanlarını yaşayacaklar, özellikle aileleriyle aralarındaki duygusal bağ güçlenecek.. Yılın 2. yarısı çok daha şanslı olacakları gözükse de okulda ufuklarını geliştirecekleri fırsatlarla karşılaşacaklar. Çok çalışacaklar, istikrarlı olacaklar ve hayatlarında olumlu değişimler olacak. Grup faaliyetlerinde daha başarılı olacaklar. Kendilerini özgür ve rahat hissedebilmeleri için her zaman gurur duyulduğunu bilmeleri gerekir. Bazen zihinsel olarak gerginlikler yaşasalar da çok fazla olumsuzluklar olmayacak. Agresif tepkilerine karşı gelmeden, sınır koymadan alttan alınması daha uygun olacaktır. Hem aile hem okul ilişkileri uyumlu, beklenmedik fırsat ve sürprizlerle dolu olacak. Bu yıl özellikle Aslan çocukları sağlam bir temel oluşturacak.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Aslan anne-babaları bu yıl güvenlikli sağlıklı, rahatlatıcı, emeklerinin meyvelerini alacağı sürprizler yaşayacağı en şanslı yılını yaşayacaklar, özellikle mart ayından itibaren yaşamlarında ve ilişkilerinde büyük yararlar görecekler. Yazdan sonra ise daha çok fırsatlarla karşılaşacakları mutlu ve şanslı zamanlar yaşayacaklar. Yaşayacakları olumlu değişimler bu yılı daha güvenli ve daha temeli sağlam yapacaktır, özellikle ev satın alma, ev değiştirme konusunda güçlü adımlar atacaklar. Karşılaşacakları önemli iş fırsatları özellikle mayıs ayında çok daha şanslı olacak. Sorumlulukları daha çok artacağı için fazla çalışacaklar. îç karartıcı sınırlamalar içerisinde bulunmadıkları sürece daha fazla fırsatın içinde olacaklar. Mart ile aralık ayı arasında refah, şans ve sağlık konularında önemli olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>