2016 Balık Burcu Yorumları

2016-balikBALIK BURCU ANNELERİ

Dalgın, hüzünlü, katı bir kuralcı, eleştirici, çocuklarının oturaklı bir hayatı olması için çabalayan kişilerdir. Çocuklarına; başkaları tarafından yönetilmeye izin vermemelerini aşılarlar. Temiz, titiz, yaşları ilerledikçe istikrarlı olan, huzursuz, beürsiz, yüksek idealleri olan sevgi dolu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Akıllı, empati yetenekleri yüksek, güvenilir ve tahrik edicidirler. Hayal dünyasında yaşarlar genellikle. Aşka aşıktırlar. Sonsuz bir görüş açısına sahiptirler. Çocuklarına Allah sevgisini, perdenin arkasını görmeyi, umudu ve olayları doğru algılayabilmeyi aşılarlar.

BALIK BURCU BABALARI

Çok sevgi doludurlar. Sevgileri sınırsızdır, zamansız ve zahmetsizdirler. İsteklerine uyulmasını isterler. Başarılıdırlar. Rahat ve aynı zamanda sinirlidirler. Ama çoğunlukla iyidirler. Hem çok yumuşak hem de başkalarını yönlendiricidirler. Bilinçli hareket etmezler. Karmaca çok yaşarlar hayatlarında.  Geleneksel limitleri bilmez veya ciddiye almazlar. Çapkındırlar. Şiir yazmayı severler. Kim ya da nasıl biri olduğu tam olarak kestirilemez. Tuhaf fikirlere sahiplerdir. Çok akıllıdırlar.

BALIK BURCU ÇOCUKLARI

Balık Burcu çocukları için en uyumlu anne, Boğa ve Yengeç, en uyumlu baba ise Koç ve Akrep Burcu’dur. Çok hassas çocuklar oldukları için çevresindekilerin duygularını emerler. Çok fazla sezgiseldirler. Duyguları içlerinde ne kadar kabarsa da genellikle korkarlar bundan. Çok fazla yaratıcıdırlar. Onlarla yaşayarak güvenli dünyalar yaratılabilir. Birçok şeyden korkarlar. Bu çocukların özellikle risk almayı öğrenmeleri gerekir. Herkesi teselli etmeye çalışırlar. Müzik, resim ve yaratıcı sanatlar ile hayal dünyalarını yansıtırlar. Balık Burcu çocukları; hassas, yumuşak, sevimli, uyumlu ve duyarlıdırlar. Etraflarındaki kişilerin duygularından çok etkilenirler. Naziktirler, ihmal edilmeye ve unutulmaya gelemezler. Fiziksel ve sözlü olarak bol bol sevgi verilmesi gerekir. Yabancılardan korkarlar. Doğayı ve tüm canlıları seven, dışarıda olmaktan keyif duyan, su oyunlarından zevk alan çocuklardır. Çok sosyal, sezgileri ve hayalleri gelişmiştir. Hayali arkadaşları olan, müzik ve sanat konusunda yaratıcılığı teşvik edilmesi gereken, arada asi olan, bol bol rüya gören, birçok kişilik ve duygu değiştiren, etrafındaki dünya ile uyum içinde olan, empatik, merhametli, Allah ve ölüm konularına meraklı çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Balık çocukları için 2016, ruhsal gelişimleri adına önemli bir yıl olacak. Gördükleri rüyalara, anne-babalarının önem vermesi gerekir. Aynı zamanda sezgilerinde çok güçlü gelişmeler yaşayacaklar. Nisan ayından itibaren, spor konusunda önemli adımlar atabilir Balık çocukları, yalnız risk alma konusunda dikkat etmeliler. Yılın son aylarında edinecekleri yeni arkadaşlar, kalıcı olacaktır. 2016’da okul hayatlarındaki başarıda bazı engeller olsa da, azimleri sayesinde başarı sağlayacaklardır. Mart ve nisan ayları duygusal anlamda hassas olabilirler, dikkat edilmeli, özellikle şubat ve temmuz aylarında çok fazla baskı yapılmamasına ve onlara karşı ılımlı olunmasına dikkat edilmeli. Mayıs ve eylül aylarında yılın en zorlu zamanlarından çıkıp, şanslı bir süreç içerisine geçebilirler.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Balık anne-babaları, 2016 yılında son 7 yılda yaşamış oldukları testten ve zorlu deneyimlerden çıkarak umutlarını, hayallerini biraz olsun gerçekleştirecekleri bir zaman içerisinde olacaklar. Ruhsal gelişimlerinde önemli çalışmalar yaparak, psişik yeteneklerini ve hislerini geliştirecekler. Rüyalarında çok önemli gelişmeler yaşayabilirler. Nisan ve mayıs ayı içsel gerginlikler, hayal kırıklıkları ve öfke patlamaları yaşayabilirler. Bu yıkıcı enerjinin, spor yaparak üstesinden gelebilirler. 2016 hem zorlu hem de aynı zamanda başarılı, güzel fırsatlarla karşılaşacaklan bir yıl olacak. Hayallerini gerçekleştirecekleri çalışmalar içerisinde olacaklar. Kişisel güce sahip olacaklar. Kendilerini dışarıdan gelebilecek olan olumsuz enerjilere karşı mutlaka korumaları gerekir.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>