2016 Başak Burcu Yorumları

2016-basakBAŞAK BURCU ANNELERİ

Tam bir karıncadırlar. Boş durmayı sevmeyen, kimin için neyin iyi ve doğru olduğunu bilen, dedikleri çıkan kişilerdir. Yardım etmeye bayılırlar. Rol yapamayan, çok çalışkan, süsü sevmeyen, savunmasız kalmaktan korkan kişilerdir. Çok özenli, hep birilerini memnun etmeye çalışan, net ve açık sözlüdürler. Çocuklarına karşı çok naziktirler. Samimi ve mütevazidirler. Çocuklarına net, bilinçli ve çalışkan olmayı öğretirler.

BAŞAK BURCU BABALARI

Olabildiğince yardımcı, hemen her şeyi bilen, sorun istemeyen, nazik, hiçbir şeyin kötü gitmesine dayanamayan, çok fazla işkolik, ayakları yere basan, neşeli ve konuşkan kimselerdir. Zekidirler. Kısıtlayıcı ve eleştirel yapıları vardır. Otoriter ve tutuculardır.

BAŞAK BURCU ÇOCUKLARI

Başak Burcu çocuğu için en uyumlu anne Başak ve Terazi, en uyumlu baba ise Boğa ve Oğlak Burcu’dur. Organizasyon konusunda mükemmellerdir. Ayrıntıya önem verirler. Temiz ve düzenli çocuklardır. Başkalarına yardım etmekten mutluluk duyarlar. Hasta insanlar ve hayvanlarla ilgilenmeyi severler. Elleri çok beceriklidir. Yazar ve iletişimci olurlar. Eleştirel ve analitiklerdir. Kendilerini değil, ama başkalarını eleştirmeyi severler. Düzen konusunda takıntılı olabilirler, önemli görev ve sorumlukları yerine getirme konusunda güvenilirdirler. Egzersiz mutlaka şarttır, daha sağlıklı olabilmeleri için… Çok tatlı, ciddi, iddiasız, uyumlu, zaman zaman fiziksel sıkıntılı, iyi cevapçı, dikkatli, uyanık ve meraklıdırlar. Not almayı severler. Utangaç, sürekli sorular soran, yeteneklerine güvenen, evdeki küçük görevlere yardımcı olmaktan keyif alan, bedenine meraklı, genellikle mütevazi, temkinli, kendinden emin, tamir etmeyi seven, yeni fikirler üreten, dürüst, eleştiriyi ve hayal kırıklığına uğramayı sevmeyen çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Başak çocukları 2015 yılında kendilerini zayıf ve güvensiz hissettikleri süreçten kurtulacaklar. Nisan ve mayıs aylarında her ne kadar gerginlikler, öfke patlamaları yaşasalar da, daha sonra başarıya ve huzura ulaşacakları bir süreç yaşayacaklar. Bu yıl Başak çocukları mutlaka spor yapmalı, özgüvenlerini sağlayıp destek vermeleri için… Okul hayatlarında yaşayacakları sosyal beceriler, yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayıp hem de kendilerine güvenlerini güçlendirecektir. Biraz aile bakımından kısıtlayıcı, depresif ve zorlu bir dönüm noktası olsa da, aktivite içerisinde olmaları kafalarını dağıtacaktır. Mart ve haziran, çok fazla test çözecekleri aylar olacak. Mayıs ve eylül aylarında korkutucu rüyalar görebilirler. Her ne kadar olumsuz gibi görünse de ekim ayından itibaren daha mutlu, daha şanslı ve daha iyimser bir dönem içerisinde olacaklardır.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

2016 yılı geçen yıla nazaran daha enerjik ve daha iyimser olacaktır. Yeni hedefler belirlemek için uygun bir yıl. Kariyer hayatlarında önemli gelişmeler yaşayabilirler. Yeni arkadaşlar edinip, sosyal aktivitelerin fazla olacağı bir yıl geçirecekler. Geçen yılki engeller ortadan kalkarak olumlu adımlar atacaklar. 2018 yılına kadar sürecek, güçlü ve aynı zamanda yoğun bir dönemin içerisine girecekler. Babalar kariyer hayatlarında önemli gelişim ve şifalanma sağlayacaklardır. Ortadaki tüm kısıtlayıcı sorunlar yok olacaktır. Marttan sonra, maddi kazançlar konusunda önemli şanslı etkiler görecekler. Karamsarlıklardan, korkulardan, kendinden şüphe duymaktan tamamen kurtulmaları gerekecek. Daha önce yaşadıkları zorluklar ve korkutucu deneyimler bu yıl karşılarına çıkmayacak. Kariyerlerinde ve kişisel hedeflerinde önemli ilerlemeler sağlayacaklar. Bazı gecikme ve arızalar olsa da telaş etmemeleri daha olumlu olacaktır.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>