2016 Boğa Burcu Yorumları

2016-bogaBOĞA BURCU ANNELERİ

Sevecen, inanılmaz derecede kontrollü, destekçi ve tutucudurlar. Basit bir felsefeye sahiptirler, yani her zaman haklıdırlar. Bir kaya kadar sağlam duruşları vardır. Çok kırılgan, ama dayanıklıdırlar. Her şeyi içlerine atarlar. Çocukları bir Boğa annesinden; bencillik, soğukkanlılık ve direnme gücünü öğrenirler. Parayı severler. Çocuklarından çok fazla şey beklemezler. Onlara yük olmayı da hiç istemezler. Baştan çıkarıcılığı sonsuzdur. Çocuklarına zorlukların üstesinden gelmeyi öğretirler. Değer yargıları derin ve güçlüdür.

BOĞA BURCU BABALARI

Güven verme konusunda çok iyi rol modeldirler. Çok verici, bonkör, bağımsız, geleneklerine bağlı, kendini beğenmiş, daima gücünü ispatlama derdinde, paraya önem veren ve baştan çıkarıcıdırlar. Çocuklarına hayatın tüm zevklerinden tat alma aşkını aşılarlar.

BOĞA BURCU ÇOCUKLARI

Boğa Burcu çocukları için en uyumlu anne Yengeç ve Boğa, en uyumlu baba ise Oğlak ve Başak Burcu’dur. Boğa Burcu çocukları çok dikkatli, tutarlı ve pratiktirler. Oyuncaklarla oynamayı çok severler. Onlara sahip olmaya bayılırlar. Erken yaştan itibaren parayı sevmeye başlarlar. Verilen görevleri yavaş yapsalar da mutlaka başladığı işi bitirirler. Güvenilirdirler. Boğa çocukları çok dikkatli, tutarlı ve pratiktir. Sadakat onlar için çok önemlidir. Aile ve arkadaşları ile uyumludurlar. Boğa Burcu çocuklardan harika sesler çıkabilir. Şarkı söylemeyi çok severler. Olumsuz özellikleri arasında inatçılık vardır. Bazı çocuklarda açgözlülük gözükebilir. Bencil oldukları için verici değillerdir. Bu çocuklara paylaşımı öğretmek gerekir. Çok tutumludurlar aynı zamanda. Tasarrufu genç yaşta öğrenirler. Yetişkin olduklarında maddi anlamda başarı sağlayabilirler. Dokunsallardır. Onlara yapılacak bir masaj sakinleşmelerini sağlayabilir. Dingin bir enerjileri, fiziksel yakınlığa ihtiyaçları, aklını kullanarak yaptıkları keşifleri, diğer çocuklara oranla yavaş olmaları, yeni kavramlara açık olmaları, sürprizlere ihtiyaç duymaları, bahçede ve mutfakta tecrübe edinmeleri ve bencil olmaları gözükebilir.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Boğa çocuklarını rüya gibi bir yıl bekliyor. Yeni yetenekler yeni gruplarla çalışmalar ve yeni gelişmeler gösterecekler. Hem kişisel hayatlarında hem okul hayatlarında tahminlerinden daha fazla başarılı olacaklar. Bu yıl çok daha uyumlu, kendilerine güvenli ve hayallerini küçük dee olsa gerçekleştirebilecekler. Hem ailelerinden hem öğretmenlerinden fayda görecekler. Ders yoğunlukları onları biraz bunaltsa da, olumlu bir yıl olacak. Yaz dönemine kadar hayatlarının tüm alanlarında mutluluk ve memnuniyet var. Yurt dışı seyahatlerine gidebilir ve yurt dışı eğitimleri alabilirler. Nisan ve mayıs ayları biraz stresli geçebilir, ama bu dönemi atlatacaklardır. Herhangi riskli faaliyetlerden kaçınmaları gerekir, özellikle spor faaliyetlerine dikkat!

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Boğa anne-babaları için bu yıl başarı olacak. Psişik yetenekleri gelişeceği gibi, gizemli yaşayacakları şeyler onların gelişmesini sağlayacaktır. Profesyonel alanda ilerleme yaşayacaklar. Kendilerine daha çok güven duyacaklar. Maddi konuda yaşadıkları olumsuzluklar konusunda özellikle mart ayından sonra ferahlama olacak. 2016 onlar için hem kişisel güç hem şans bakımından çok olumlu ve çok başarılı geçecek. Hayatlarının herhangi bir alanında önemli dönüşümler olacak. Yurtdışı seyahatleri yapacaklar. Aile içindeki olumsuzluklar şifalanacak. özellikle psişik güçler konusunda çok büyük ilerlemeler sağlayacaklar. Yeni hedefler konusunda atacakları adımları kontrol etmeden ve iyi düşünmeden atmasınlar. Bu yıl bol egzersiz yapmaları özellikle önerilir. Hem kariyer hem özel hayatlarında çok önemli gelişme ve başarılar olacak.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>