2016 İkizler Burcu Yorumları

2016-ikizlerİKİZLER BURCU ANNELERİ

Neşeli, sevecen ve iletişime çok önem veren kişilerdir. Çocuklarının kendi hayatını yaşaması konusunda çok bilinçlidirler. Bir konuda kendi fikirlerini söyleseler bile çocuklarının seçimlerine saygı duyup kabul ederler. Gerçek bir dost ve arkadaştırlar. Onları her konuda teşvik ederler. Çalışma hayatına çok düşkündürler. Bütün gününü çocuklarıyla geçiremezler, kendilerini kapana sıkışmış gibi hissederler çünkü. Ne kadar değişken olsa da ilgili, yumuşak ve neşelidirler. Suçlanmayı sevmezler. Kendi huzursuzluklarından çocuklarını korumaya çalışırlar. Çocuklarına esnekliği, anı yaşayıp şükretmeyi, bağlı kalmamayı, dürtülerle hareket etmeyi ve şükretmeyi öğretirler.

İKİZLER BURCU BABALARI

Asla sıradan olmayan, her zaman genç bir enerjiye sahip, ciddi, sorumluluk sahibi ve her şeyi çok iyi idare eden kişilerdir, iletişime çok açık, tuhaf şakaları olan, çok fazla entelektüel, verdiği sözleri çok tutamayan, kalıcı hiçbir değere sahip olamayan, dağınık ve tamamen yüzeysellerdir. Büyük casuslardır. Ayrıca becerikli, pratik zekalı ve telepatik zihne sahiplerdir.

İKİZLER BURCU ÇOCUKLARI

İkizler Burcu çocuklar için en uygun anne Terazi ve ikizler, en uygun baba ise Aslan ve Kova Burcu’dur. Bu çocuklar eğlence için varlardır. Çok zeki ve çabuk öğrenmeye yatkındırlar. Yazmayı severler. Çok esprilidirler. Onlardan iyi bir komedyen çıkabilir. Çok iyi iletişimci ve konuşmacıdırlar. Onları mutlu etmek için kitap hediye etmek yeterli olur bazen. Hiperaktif ve sinirlilik görülebilir. Dans dersleri, jimnastik ve atletizm gibi sporlardan memnunluk duyarlar. Elleri, bacakları ve akciğerlerinde duyarlılık olabilir. Başta konuşma problemleri, disleksi ve sinir bozukluklarına yatkındırlar. Konsantrasyon sorunları vardır. Uyku problemleri, sese veya konuşulmasına ihtiyaç duyma, kahkaha atma, aynanın karşısında oyun oynama, meraklılık, çok soru sorma, sürekli hareketlilik, erken konuşma veya erken yürüme, her şeyi heyecan verici ve zorlu bulma, birden fazla verilen görevleri gerçekleştirme, çevresindekilerde dürüstlüğe önem verme ve huzursuzluk gözlenir.

İKİZLER ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

İkizler çocuklarının yılın ilk zamanları kişisel olarak enerjileri biraz düşük olabilir. Okullarında gerekli verimi gösteremeyebilirler. özgüvenleri biraz sarsılabilir. Aile hayatlarında duygusal destek arayışı içinde olabilirler, özellikle yılın ilk dönemi öfkelenmeler ve duygusal boşluklar yaşanabilir. Bu yıl çocukların duygusal anlamda beslenmesi gerekir ama yılın ilk yarısından sonra hem harika fırsatlarla karşılaşıp hem daha şanslı olacakları bir döneme geçiş yaşayacaklar. Geçirdikleri, özellikle ilk yarıdaki zorluklar daha sonra mutluluk ve başarı getirecek. Bu çocuklara ılımlı olunması daha uygun olacaktır.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

İkizler anne-babaları yılın ilk yarısı çok aktif bir eneıjiye sahip olamasalar da kişisel hayatlarında önemli ilerlemeler sağlanabilir. Aile hayatlarında yaşadıkları olumsuz süreç daha olumlu hale gelebilir. Hem işte hem evde hem de aile hayatında önemli sağlam temeller atabilirler. Yılın ilkyarısında yaşadıkları olumsuzluklar ve öfkelenmeler daha sonra olumlu yönde değişecektir. Yazdan sonra harika fırsatlarla karşılaşacaklar. Yaşamın her alanında büyüme gözükebilir. Yaşadıkları zorluklar karşısında kötümser olmamaları gerekir. Mart ve haziran arasında mali açıdan harcamalarını sınırlandırmaları iyi olacaktır. Bu kısıtlamalar karşısında ılımlı olmaları daha faydalı etki verecektir kendilerine. En şanslı ve fırsatlarla dolu ayları; mart ve aralık.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>