2016 Koç Burcu Yorumları

2016-kocKOÇ BURCU ANNELERİ

Çalışmayı seven, sorumluluk ne kadar alırsa o kadar mutlu olandır Koç anneleri. İşine karışılmasını hiç sevmezler. Her konuda en iyi olmak isterler. İçten, sıcak ve şefkatlidirler. Bazen çok sinirli olsalar da aslında yumuşaktırlar. Hastalıktan hiç hoşlanmaz ve başkalarının zayıflıklarını sevmezler. Bağırmadığı zamanlar kahkaha ve neşe doludurlar. Savaşçı ruhludurlar. Karşısındakini motive edip, cesaretlendirmeyi severler. Oğulları ile savaşmaya ve onlara üstünlük kurmaya bayılırlar. Çocukları ile arkadaş gibidirler. Hem erkek hem kadın rolünü üstlenmeyi severler. Bağımsızlıklarına ne kadar düşkün olsalar da çocukları konusunda bunu gösteremezler. Bir Koç annesi çocuklarına kararlılık, kendine güven ve cesaret aşılayacaktır. Böyle bir anneye sahip çocuklar hayatlarında mutlaka başarılı olacaklardır.

KOÇ BURCU BABALARI

En güçlü erkek modelini oluştururlar. Kendisinin sadece önemsenmesini isteyen, nazik, zor zamanların kurtarıcısı, şımarık, çocuğunun her başarısında yanında, neşeli, istikrarsız ve acıma duygusundan nefret eden, bencil bir kişiliğe sahiptirler. Bazen çok düşüncesiz, her şeyin kendi etrafında döndüğünü sanırlar. Ya çok zayıf ya da çok güçlüdürler. Rekabetçidirler. Bağırıp çağırmayı severler. Koç Burcu babaları çocuklarına; kendiyle gurur duymasını, sportmenliği, talepkarlığı ve eğlenmeyi aşılayacaktır.

KOÇ BURCU ÇOCUKLARI

Koç Burcu çocuklar için en uyumlu anne Koç ve Balık, en uyumlu baba ise Aslan ve Yay Burcu’dur. Koç Burcu çocukları çok hevesli, risk almaktan korkmayan, sıkıcı tek bir anı olmayan, hareketli ve durdurması mümkün olmayan çocuklardır. Güçlü duygulara sahiplerdir. Hareketli ve rekabet tarzı tüm sporlar onlar için idealdir. Ağaçlara tırmanmaya, oradan oraya atlamaya bayılırlar. Risk almayı severler. Çok inatçıdırlar. Yeni şeylere bayılırlar. Doğal liderlerdir. Hiperaktivite gözükebilir. Çok hızlı hareket ettikleri için kaza eğilimi de çoktur. Sabretmeyi öğrenmeleri gerekir. Doğdukları andan itibaren; keyifli, samimi, mutlu, gülen, uykusu hafif, meraklı, her zaman meşgul olacak bir şey bulan, tartışmacı, asi, otoriteyi sorgulayan, son derece duyarlı ve yetersiz oldu mu sinirlenen kişilerdir.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Koç çocuklarını bu yıl okul hayatında profesyonel başarı ve tanınma bekliyor. Ailelerin büyük etkisiyle önemli alanlarda geçişler yaşayacaklar. Bazı Koç’lar özellikle ilk 3 ay aile üyeleriyle aralarında gerginlikler yaşayabilirler. Duygusal beslenme konusunda hassas olabilirler. 2016 yazından sonra daha şanslı ve okul hayatlarında daha çok fırsatlarla karşılaşacakları bir dönem olacak. Zihinsel stres ve sabırsızlık gözükebilir. Ankisiyete gibi durumlar özellikle yılın ilk döneminde kendini gösterebilir. Okul hayatlarında ilk dönem bazı güç mücadeleleri olsa da istikrarlı oldukları sürece kazanabileceklerdir. Kişisel olarak özgür olmaları, onlara kendilerini daha rahat ifade etmelerini sağlayacaktır. Bu yıl aradıkları, özellikle güven olacaktır. Spor konusunda, enerjilerine daha iyi odaklanabilecekler. Onları başarılı olmak için teşvik etmek, hırslandırmamak ve aşırı ilgi göstermemek faydalı olacaktır.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

2016 yılı onlar için bir büyüme, mutlu ve şanslı bir yıl olacak, önemli fırsatlarla karşılaşabilirler, önlerine gelen fırsatları kabul etmeden önce sabırlı olmaları onlara hayal kırıklığı yaşatmayacaktır. Özellikle yılın ilk yarısında beklenmedik değişiklikler olacak. Son 3 yıldır yaşadıkları bazı güç mücadeleleri sona erecek. Dengeli ve hedeflerine odaklı olmaları, planlarını gerçekleştirmelerini sağlayacak. Radikal değişimler onları mutlu edecektir. Hayatın farklı alanlarında, yeni denemeler yapabilirler. Hırslı olmaktan kaçınmaları gereklidir. Sağduyu ve ılımlı olmaları, şanslı dönemlere adım attıracaktır. Bu yıl daha fazla sorumluluk yüklenip başarı potansiyellerini yukarı çıkaracaklar.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>