2016 Kova Burcu Yorumları

2016-kovaKOVA BURCU ANNELERİ

Dışarıya dönük, herkese aşırı ilgi gösteren, sıcak, sevecen ve çocuklarıyla haşır neşir kişilerdir. Çok çılgın fikirlere sahip, normal görünemeyen, şaşırtıcı davranışları olan annelerdir. Kova annesine sahip çocuklar ya çocuksu, güvensiz olur ya da aşırı sert ve kendisinden taviz vermeyen biri olurlar. Kaybetme korkusunu yaşatırlar çocuklarına. Bazen saplantı derecesinde katı ve düzenli olabilirler, iyi huylu, nazik, karmakarışık, çocukken inişli çıkışlı bir hayat yaşamış, kanun ve kurallara uymayan tarafları da vardır. Bir Kova Burcu anne, çocuklarına esnek ve açık olmayı, tarafsız olmayı ve iyi huyluluğu aşılar.

KOVA BURCU BABALARI

Hafif çılgınlardır. Kesin önyargıları vardır. Heybetlidirler. Hoş tipleri vardır. Rahattırlar. Kadınlarla çok mücadele ederler. Gururunun okşanmasını severler. Yüzeyselliği tüm kalbiyle desteklerler. Patron olmayı isterler. İlişkilerinde ya vahşi, çılgın ve kontrol edilemez ya da sıcak ve dengelidirler. Kontrol edilmekten nefret ederler. Fazla yakın olmaya gelemezler. Yönlendirmeyi severler. Samimidirler. Olumlu veya olumsuz sürprizleri vardır. Çocuksu tarafları vardır. Kendi özgürlüklerini her şeyden önce tutarlar. Ciddi ama müthiş çekicidirler. Romantiklerdir. Çılgın dürtüleri vardır. Tam bir kumarbazdırlar.

KOVA BURCU ÇOCUKLARI

Kova Burcu çocukları için en uyumlu anne, Kova ve Balık, en uyumlu baba ise İkizler ve Terazi Burcu’dur. Bu çocuklar garip görünüşlüdürler. Farklı olmak onların uzmanlık alanıdır. Bu bir giysi, bir düşünce veya davranış olabilir. Mucit ve yaratıcıdırlar. Her zaman daha fazla özgürlük ihtiyacı hissederler. Teknolojiye ilgili olurlar. Rutin olmaktan sıkılırlar. Hayırseverdirler. Küresel düşünürler. İnsanlık için her zaman en iyi olanı yapmak isterler. Kolay arkadaş edinirler. Gençlik yıllarında çok dikkat edilmesi gereken çocuklardır. Çok enerjiktirler. Dikkat süreleri kısadır. Yürümeye ve konuşmaya erken başlarlar. Analitik zihne sahiptirler, bulmaca türü oyunları severler. Sosyaldirler, çevresindeki tanıdığı herkesle keyifli etkileşim kurarlar.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Yararlı ve aynı zamanda başarılı bir başlangıç yapacaklar. Yakın arkadaşlar ve aileleriyle aralarında duygusal destek görecekleri sezgilerinin çok güçleneceği bir dönem bekliyor onları, özellikle Jüpiter yılın 2. yarısından itibaren olumlu ve mutlu başarılı fırsatlar sunacak. Hedeflerinde’istikrarlı oldukları sürece olumlu geçişler yaşayacaklar. Nisan ve mayıs aylarında yeni bir yere ya da eve geçebilirler. Yeni bir yaşam onlara çok iyi gelecek. Liderlik özelliklerini gösterecekleri okul hayatlarında çok fazla başarılı olacakları bir dönem olacak. Pozitif anlamda büyük değişimler sağlayacaklar. Zihinsel anlamda daha fazla etkileşim gösterecekler. Çıkacakları seyahatlerde çok eğlenecekler.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Kova anne-babaları 2016 yılında oluşacak tüm tutulma ve önemli gezegen geçişlerinden fayda sağlayacak. İlişkiler anlamında uyumlu ve dengeli, yararlı bir dönem içerisinde olacaklar. Yakın dostlarından ve aileden atacakları her adımda destek görecekler. Sezgileri çok güçlenecek, Jüpiter sayesinde eylülden itibaren şanslı, mutlu ve başarılı fırsatlar içerisinde olacaklar. Sosyal hayatları daha çok zenginleşecek. Eğlenceli seyahatler yapacaklar, özellikle eylül ayından itibaren yapacakları yatırımlarda büyük maddi anlamda gelişmeler sağlayacaklar. Değişimin, heyecanın ve istikrarın çok şanslı olacağı bir yıl içerisinde olacaklar. Mayıs ayında özellikle önemli kararlar almaktan kaçınmaları ve çıkacakları seyahatlere dikkat etmeleri gerekecek. Aynı zamanda haziran ayında son bir testten geçebilirler.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>