2016 Oğlak Burcu Yorumları

2016-oglakOĞLAK BURCU ANNELERİ

Çok yumuşak, keskin ve hırslıdırlar. Çocuklarının yaptıkları hataları hoşgörüyle karşılamazlar. Çok sıcak, anlayışlı ve empatik biri olmak için ellerinden geleni yaparlar. Ağırbaşlıdırlar. Çocuklarının bağımsız ve başarılı olmaları için uğraşırlar. Hiçbir şeyi hafife almazlar. Mantıklı ve duyarlıdırlar. Hayatı hep tehlikeli görürler. Çocukları bir Oğlak anneden çok sıcaklık almasa da ama tüm incelikleri alır. Tam anlamıyla kariyer kadınıdır.

OĞLAK BURCU BABALARI

Askeri bir disipline sahip kişilerdir. Akılcı düşünce ve verimliliği otomatiğe bağlanmış gibidir. Karamsarlardır. Her zaman belirli bir heybetleri vardır. Ailesine adanmış olduklarından çok çalışırlar. Katı kanunlara sahiptirler. Bazıları şirret olur. Evin tam bir patronudurlar. Her zaman akılcıdır. Her şeyi ciddiye alırlar. Pervasız ve muzip tarafları da vardır. Memnuniyetsizdirler. Kahkahalarla gülerler. Endişe dolu tiplerdir. Alaycıdırlar. Bazıları temizlik hastasıdır. Saplantı halinde kontrolcüdürler. Çocuklarının her zaman yanında olmaya çalışırlar. Samimi arzulara sahiptirler, kendi ve ailesi için. Olayların derinine inen, etraflıca gören ve sorunları çözmede çok becerikli kişilerdir.

OĞLAK BURCU ÇOCUKLARI

Oğlak Burcu çocuğu için en uyumlu Anne Oğlak ve Yengeç, en uyumlu baba ise Boğa ve Başak Burcu’dur. Zodyak şileminin en ciddi çocuğudur. Erken yaşta büyümüş de küçülmüş gibilerdir. Kendi yaşıtlarından çok yetişkinlerle kendilerini daha rahat hissederler. Yaşlandıkça genç bir görünüme sahip olurlar. Eğlenmek için zaman bulamazlar. Oynamak ve eğlenmek yerine ya ödev başında olurlar ya da yemek pişirmeye çalışırlar. Anne-babalarına yardım etmekten zevk duyarlar. Çok hırslı, iddialı ve çalışkandırlar. Erken yaşta paranın değerini öğrenirler. Eski ve geleneksel şeyleri severler. Plan ve programcılardır. Depresyon bu çocuklar için büyük bir problemdir. Çok mükemmeliyetçidirler. Eğer başarılı olamaz ve hayal kırıklığına uğrarlarsa depresyona girerler. Çok azimli, hırslı, iddialı ve çalışkandırlar. Ciddi, utangaç, şefkatli ve duyarlıdırlar. Kucaklanmaya ihtiyaç duyarlar. Meraklıdırlar. Etrafındaki yetişkinleri taklit etmeyi severler. Onlar için bir şeyler yapmaya çalışırlar. Dikkatli, dışarıda vakit geçirmeyi seven, tarihe ilgi duyan, genellikle itaatkar ama bazen isyankar, yalnız kalmayı sevmeyen, yetişkin becerileri gelişmiş, otoriter, eleştirel, yargılayıcı, sinirli, nazik, dürüst ve yardım almayı sevmeyen çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Oğlak çocukları için 2016, olumlu anlamda daha fazla ilerleyecekleri bir yıl olacak, özellikle yılın ilk zamanlarından itibaren hem ruhsal gelişim olarak hem de okul hayatlarında başarı gösterecekler. Grup faaliyetlerinde çok başarılı olacaklar. Ailelerinden duygusal destek ihtiyacı bekleyecekler. Mart ayında kendi içlerinde bazı gerilimler yaşayabilirler. Okul hayatlarındaki başarı, özellikle öğretmenleri tarafından takdir edilecek. Jüpiter bu yıl Oğlak çocuklarına başarı ve mutluluk verecek. Çıkacakları seyahatlerde bilgilerini arttırıcı ve gelişimlerine yardımcı olacak fırsatlarla karşılaşabilirler. Hayatlarının birçok alanından 2018 yılına kadar sürecek, önemli dönüşümler geçirecekler. Fazla enerjilerini iyi kontrol edebilmeleri için bireysel veya grupsal spor faaliyetlerinde bulunmalarında yarar vardır.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Oğlak anne-babaları 2016 yılında daha fazla ilerleyecekleri, manevi yolda olumlu gelişmeler yaşayacakları bir dönem içerisinde olacaklar. Grup faaliyetlerinde yeni kurslar ve yeni eğitimlerde önemli aydınlanmalar yaşayabilirler. Günlük hayatlarının getirmiş olduğu stresten, ruhsal gelişim adına atacakları yeni adımlarda huzur bulacaklar. Ev ve etile hayatlarında nisan ayı gibi gerilimler yaşasalar da daha sonra olumlu iletişimler içerisinde bulunacaklar. Hem kişisel hem de profesyonel hedeflerinde olumlu gelişmeler yaşayabilirler.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>