2016 Terazi Burcu Yorumları

2016-teraziTERAZİ BURCU ANNELERİ

Çok hoş bir yapıya sahip, nazik, çekici, idareci, sıcak, renkli bir kişiliğe sahip sosyal kişilerdir. Her zaman uyumlu ve candandırlar. Ayrıca sinsi, herkes ne düşünür diye düşünen ve önem veren hassas bir yapıya sahiptirler. Reddedilmekten çok korkarlar. Çocukları öncelikle ondan bazı katı kurallar öğrenir. Devamlı baba ve çocukları arasına girerler. Ayrıca çocuklarıyla sosyal, medeni ve mantıklı ilişkiler kurma yeteneğine sahiptirler.

TERAZİ BURCU BABALARI

Çocuklarını gezdirmekten hoşlanan, arandığı zaman mutlu olan kişilerdir. Şen şakraklardır. Dengeli ve güvenlidirler, ölçülü ve dengeli bakış açısına sahiptirler. Göründüğü kadar serinkanlı ve tarafsız değillerdir. Çok sağlam ve dürüstlerdir. Romantiklerdir. Düşmanlıklarını iyi huylu görünerek saklarlar. Bazen zorba, bencil ve duyarsız olabilirler. Yenilgi ve yalnız kalma korkulan vardır. Güzel ve ahlaki değerleri olan, iyi ve terbiyeli adamlardır, özünde doğal bir incelik vardır. Olayları çocuğunu döverek değil, akılcı yollarla çözerek tercih ederler. Her zaman bir centilmendirler. Kendi hayal kırıklılıkları yüzünden patlamamak ve acısını başkalarından çıkartmamak için kendilerini eğitirler. Yıldırma güçleri vardır.

TERAZİ BURCU ÇOCUKLARI

Terazi Burcu çocukları için en uyumlu anne İkizler ve Terazi, en uyumlu baba ise Kova ve Aslan Burcu’dur. Bu çocuklar bir sorunun her iki tarafını görme yeteneğine sahip olduğundan seçim yapmakta çok zorlanırlar. Kibarlardır. Sosyal ortamlarda bulunmaları faydalıdır. Çok sanatsallardır ve güzelliği severler. Doğallardır. Temel olmasına izin verilmemesi iyi olur onlar adına. Sanat ve müzik aktiviteleri içinde bulundurulmalıdır. Çok arkadaşları olur. Çekici ve iyi görünümlüdürler. Bazen çok öfkeli olabilirler. Onlara dürüst olmayı ve istediği her şeyi sormayı öğretmek gerekir. îyi diplomat olabilirler. Ve sadece kendi şirketleri olursa daha çok rahat ederler. Keyifli, kolay memnun olan, yalnız olmayı sevmeyen, rahat hissetmeye ihtiyaç duyan, çok sosyal, etrafının sakin olmasını tercih eden, erken konuşan, hareket özgürlüğüne izin veren güzel giysiler giyen, fiziksel kısıtlanmayı sevmeyen çocuklardır. Başkalarıyla kendilerini karşılaştırırlar. Giysi, oyuncak ve hikaye kitapları stokları vardır. Karar verme konusunda teşvik edilmeleri gerekir. Farklı sosyal roller deneyen, hikaye anlatmayı seven, sağlam sınırları ve seçimler yapma konusunda yardıma ihtiyacı olan çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Terazi çocukları için 2016, dolu dolu yaşayacakları ilerleme ve başarı sağlayacakları bir yıl olacak. Ailelerinden birçok duygusal destek alarak, hayatlarında hassas oldukları noktalarda önemli etkiler yaşayacaklar. Arkadaş çevreleriyle birlikte bolca vakit geçirecekler. Manyetik enerjileri çok fazla olacağı için, pozitif şekilde ödüllendirilecekleri güçlü eylemlerde bulunacaklar. Hem tempolu hem de bazen durağan zamanlar yaşayabilirler. Son yıllarda yaşadıkları kaybolan güven duyguları tekrar olumlu yönde gelişecek. Nisan ayında aile hayatlarında beklenmedik değişimler yaşayabilirler. Yılın son 3 ayında yapacakları yurtdışı seyahatlerinde olumlu deneyimler yaşayacaklar. Yılın 2. yarısı daha çok fırsatların olacağı ve memnuniyet duygusunun artacağı zamanlar olacak onlar için. Okul hayatlarında önemli değişimler onların daha istikrarlı olmasını ve aynı zamanda başarılı olmasını sağlayacaktır.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Bu yıl meyvelerini alacakları ve ilerleme sağlayacakları aynı zamanda aydınlatıcı bir yıl olacak. Anneler beklentilerinin karşılığını alacaklar. Ev hayatına odaklı olacaklar. Hayat koşullarında iyileşmeler yaşayacaklar. Zenginlik ve memnuniyet düzeyini arttırıcı mevcut fırsatlarla karşılaşacaklar. Yılın son ayları önemli kararlar almaktan kaçınmaları gerekecek. Profesyonel hayatlarında saygı kazanacaklar.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>