2016 Yay Burcu Yorumları

2016-yayYAY BURCU ANNELERİ

Güçlü annelik içgüdülerine sahiptirler. Yerinde duramayan tiplerdir. Vurdumduymaz, eşine yardımcı, her şeye rağmen neşeli tavırlara sahip, kimseyi takmayan, içinden geleni yapan ve daima en iyisini umut eden kişilikleri vardır. Temizlik yapmayı sevmezler. Eğlenceli ve hayat doludurlar. Hayat, ve insanları severler. Büyük düşünürler, geniş bir görüş açısına sahiptirler, zekası çok güçlü ve espri kabiliyeti kuvvetlidirler. Çocukları Yay annesinden bağımsız düşünce tarzını alıp, yeni deneyimlere açık olmayı öğrenirler.

YAY BURCU BABALARI

Kahkahalar atmayı seven, şakacı ve tatlı kişilerdir. Her şeyle dalga geçerler. Hayal kurmayı severler. Düşünen kimselerdir. Her şeyden konuşabilirler. Altın kalplidirler. Çok fazla iyidirler. Gizli fantezilere sahiptirler. Sıcak ve kibardırlar. Biraz gösterişe düşkündürler. Beceriklidirler. Herkese kanma konusunda çok beceriklidirler. Acılarını göstermeyi sevmezler. Ne kadar yıkım yaşasalar da mutlaka ayağa kalkmayı bilirler. Büyüklük kompleksleri vardır. Eğitime çok önem verirler. Filozofturlar. Tutarsız davranışları da mevcuttur. Sorulara sabırla ve tatminkar cevaplar verirler. Seyahat etmeyi severler.

YAY BURCU ÇOCUKLARI

Yay Burcu çocukları için en uyumlu anne Yay ve Terazi, en uyumlu baba ise Koç ve Aslan Burcu’dur. Çok eğlenceli çocuklardır. İyimser, hevesli ve genelde mutludurlar. Fiziksel olarak çok aktiflerdir. Okul hayatlarında başarılırdılar. Erken yaşta öğrenmeye başlarlar çoğu şeyi. İddia etmeyi severler. Küçük yaşlardan itibaren yurt dışı seyahatleri yapmaya başlarlar. Farklı kültürden insanlarla tanışmayı ve farklı inançlar hakkında konuşmayı severler. Farklı yerlerde yaşamaya kolay uyum sağlarlar. Kütüphane ve müzeleri çok severler. Çok cömert, güler yüzlü, hayatı ve insanları severler. Patavatsızlık derecesinde dürüsttürler. Çabuk sıkılırlar. Spor yapmayı severler. Seçim özgürlüğü isterler. Neşeli, huzursuz, uykusunda veya uyanık sürekli hareketlidirler. Çevresini eğlendiren, tek başına bırakılırsa ağlayan, sesli bir yerde uyumayı seven, meraklı ve çok enerjik bir yapıya sahiptirler. Yeni beceriler öğrenmeye heveslidirler. Hikaye dinlemeyi severler. Hayal kurarlar. Bağımsız ruhlu, cesur, pervasız ve sorgulayıcıdırlar. “Neden” sorusunu çok sorarlar. İsyankardırlar. Çok yaratıcı, düzensiz, dostane, gösterişli, tutkulu, hikaye anlatmakta iyi, okulda çok uyumlu, okula gitmekte hep istekli, doğal şekilde çekici ve samimiyetiyle okulda popüler olan çocuklardır.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Yay çocukları bu yıl kişisel gelişim adına önemli büyümeler ve güçlü adımlar atacaklar. Çevreyle alakalı bazı hayal kırıklıkları ve olumsuzluklar yaşayabilirler. Zehirlenmelere ve suda yaşanacak tehlikelere dikkat edilmelidir. Eylülden itibaren okul hayatlarında yenilikler ve olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Yakın arkadaşlıklar kuracaklar. Aile ilişkilerinde önemli, duygusal ve güzel gelişmeler yaşayabilirler. Nisan ve mayıs aylarında biraz agresif ve sinirli olacaklar. Yılın son aylarında şanslı ve mutlu döngüler yaşayacaklar. 2016’nın son aylarında mükemmel fırsatlarla karşılaşacaklar. Sıkıcı ve depresif geçen olumsuzluklardan kurtulacaklar.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

Geçen yılın kısıtlayıcı döngüsünden çıkıp biraz daha rahatlayacakları bir yıl içinde olacaklar. İleriye dönük atacakları adımlarda olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Yılın ilk 3 ayı, iş ve kariyer konusunda özgüven ve güç elde edecekler. Mart ayından itibaren onu takip eden 6 ay içinde yeni hedefler konusunda önemli adımlar atacaklar. Ortaklık konularında yenilikler, güçlü gelişmeler olacak. Eylülden itibaren Jüpiter sayesinde, çoğu gerginlikler geride kalacak ve maddi konularda refah ve mutluluk verici fırsatlarla karşılaşacaklar. Bu yıl özellikle mart, temmuz ve kasım aylarında; kumar, şans oyunları, hisse senedi ve borsa gibi konularda adım atmamaları akıllıca olacaktır.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>