2016 Yengeç Burcu Yorumları

2016-yengecYENGEÇ BURCU ANNELERİ

Ailenin ruhu, mutfağın bekçisi, herkese annelik yapmayı seven kişilerdir. Kişisel bağımsızlığı için mücadele verse de yalnız kalma korkusuna sahiptirler. Bazı zayıflıklarına rağmen cesur ve kaya kadar sağlamdırlar. Çok şefkatlidirler ve ruhsal gelgitleri çoktur. Güçlü ve sağlıklıdırlar. Aileye çok önem verirler. Çok sabırlıdırlar. Sorunları çözme yeteneğini çocuklarına aşılarlar. Çocukları, Yengeç Burcu bir anneden kişisel tatmin, kalıcı duygusal bağ, kontrolü kaybetmemeyi, ne olursa olsun ihtiyacı olanın yanında olmayı öğrenirler.

YENGEÇ BURCU BABALARI

Daima çocuklarının yanında, sevecen ve şefkatlidirler. İnanılmaz bir aktör, çoğu zaman neşeli ve uysal, çalışkan ve üretici kişilerdir. îş dünyasında saldırgan ve başarılıdırlar. Aşırı sahiplenicilerdir. Sezgileri çok güçlü ve sevgisi çok kuvvetlidir. Olağanüstü hassas yapıları vardır.

YENGEÇ BURCU ÇOCUKLARI

Yengeç Burcu çocukları için en uyumlu anne, Yengeç ve Balık, en uyumlu baba ise Akrep ve Boğa Burcu’dur. Mahalledeki tüm başıboş çocukları ve evcil hayvanları eve getirirler. Duyarlıdırlar. Sezgileri çok güçlüdür. Ailelerine her zaman sevgi dolu ve düşkündürler. Her zaman ailelerini korurlar. Kucaklaşmayı çok severler. Küçük ev aletleri ve araçları favori oyuncaklarıdır. Evlerinde mutlaka kendilerine ait özel odaları bulunmalıdır. Her şeyi kaydetmeyi ve resim çekmeyi çok severler. Oldukça şiddetli ruh halleri vardır. Depresif olabilir bazıları. Geçmişe tutunurlar. Aşırı agresiflik ve rekabetçilik gözükebilir. Duygularını ifade etmeleri için cesaretlendirilmelidir. Utangaçlık, annesi dışında kimseye gitmek istemeyen, suyu seven, ayın evrelerinden çok fazla etkilenen, ürkek, şirin, sevimli, parkta ve bahçede yürümekten keyif alan, desteğe ve teşvike ihtiyaç duyan çocuklardır. Devamlı olarak güvene, şefkate ve yol gösterilmeye ihtiyaç duyarlar.

BURCUN ÇOCUKLARINI NELER BEKLİYOR?

Yengeç çocukları için 2016, mutlu ve fırsatlarla dolu aynı zamanda olgunlaşmaları bakımından güzel bir yıl olacak. Yaratıcı ve sanatsal alanlarda dönüşüm sağlayabilirler. Hayatlarında duygusal anlamda özgüven ve iyimserlik olacak. Hedeflerinde ulaşma konusunda ailelerinden çok destek görebilirler. 2016 yılı onlar için yazdan sonra daha eğlenceli, daha aktif. Enerji ve yeteneklerini pozitif yönde arttırıcı faaliyetlerde bulunabilirler. Yeni çevre değişimi, yeni okul gibi durumlarda başarılı ve keyifli zamanlar geçirecekler. Şubat ayında gidecekleri yurt dışı seyahatleri onlar için hem çok keyifli hem de yaratıcılıklarım geliştirici olacak. Okul ve aile hayatları şanslı, hayal dünyaları ise mutluluk verici olacak. Yiyecekleri yemeklere özellikle ocak ve mart aylarında dikkat etmeleri gerekecek.

BURCUN ANNE-BABALARINI NELER BEKLİYOR?

2016 onlar için hem olumlu hem de çok daha fazla fırsatların olduğu bir yıl olacak. Yaratıcı ve ruhsal alanlarda önemli gelişmeler yaşayabilirler. Yılın ilk 3-4 ayı ev ve aile hayatında yaşanan gerginlikler daha sonra yerini uyuma bırakacaktır. Hedeflere ulaşma konusunda, özgüven ve iyimser oldukları takdirde başarılı olacaklar. Yıhn ikinci yarısı özellikle enerji ve yeteneklerini israf etmemeleri gerekir. Ocak ayının ilk haftaları karar vermek için iyi bir zaman değildir. 2015 yılına oranla daha büyük ilerlemelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Beklenmedik değişimler, bazı düzensizlikler, gerginlikler yaratsa da daha sonra bu krizler aşılacaktır. Yengeç babaları kariyer hayatlarında önemli gelişimler yaşayabilirler. Temmuzdan sonra yılın en mutlu ve şanslı zamanlarını yaşayacaklar. Bu olumlu geçişler hem zenginlik hem de güç verecektir. Yılın son aylarına doğru yaşayabilecekleri kayıpları önlemek için dikkat yeteneklerini güçlendirmeleri gerekir.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>